“اعترافات یک ثروتمند” برگزار شد.

اولین سمینار آموزشی”اعترافات یک ثروتمند”  با موضوع  رمزگشایی از رازهای ثروتمندانی که می‌توانند زندگی شما را متحول کنند در روز جمعه ۱۶ تیر ماه ۱۳۹۶ برگزار شد.

در این سمینار آموزشی که در مجتمع رفاهی معلم شهرک اکباتان برگزار شد عزیزانی حضور داشتند که طی چند مرحله گزینش و بررسی سوابق کسب و کار و استعداد ها و علایق آن‌ها در این سمینار حضور پیدا کرده بودند که در بین آن‌ها همراهان قدیمی ابرطلایی  و همچنین افرادی که اولین بار سمینارهای ابرطلایی همراهی میکردند حضور داشتند که در انتها نیز با رضایت کامل از نظر محتوای آموزشی  و هم از نظر جذابیت و نشاط آفرینی این سمینار سالن را ترک کردند.

اعترافات یک ثروتمند ایده‌ای جدید، ناب، جذاب ویژه از علی درجزینی بود که در آن رازهایی را که در دل ثروتمندان وجود دارد و باعث رشد و شکوفایی آن‌ها شده است را برای شرکت‌کنندگان تشریح کرد. رازهایی که شاید بعضی از آن‌ها بسیار ساده اما فوق العاده کاربردی هستند.

در هنگام شروع برنامه و حضور شرکت‌کنندگان در سالن وجود یک میز و چند شی بر روی آن که با پارچه زرد پوشیده شده بود توجه شرکت‌کنندگان را به خود جلب کرده وبود حس کنجکاوی آنها را برانگیخته بود که استاد درجزینی در قسمت دوم برنامه از شیوه جدیدی از آموزش هایشکه  بااستفاده از ابزار و وسایل بازی و سرگرمی بود رونمایی کرد که این شیوه آموزشی بسیار مورد استقبال قرار گرفت و باعث به وجد آمدن بسیاری از حضار شده بود که در انتهای برنامه هم این شیوه نوین آموزشی گل صحبت های بین شرکت کنندگان بود .

به دلیل استقبال شرکت کنندگان که بیش از ظرفیت سالن بود. برگزارکنندگان مجبور به تعبیه صندلی های اضافه درکناره های سالن شده بودند.

در قسمت آخر  این برنامه علی درجزینی به معرفی دوره شرپای ثروت پرداخت که باتوجه به جذابیت سرفصل‌های مطرح شده در هنگام معرفی شرکت کنندگان تمایل زیادی برای ثبت‌نام در این دوره نشان دادند.

این برنامه راس طبق قرار قبلی زاس ساعت۱۹ به پایان رسید.

گزارش تصویری سمینار آموزشی اعترافات یک ثروتمند را در پایین همین صفحه مشاهده کنید.

علی درجزینی رازهایی را می‌گوید که ثرواتمندان را ثروتمند کرده

علی درجزینی رازهایی را می‌گوید که ثرواتمندان را ثروتمند کرده

میزی که در وسط سالن قرار گرفته بود توجه همه را به خود جلب کرده بود

میزی که در وسط سالن قرار گرفته بود توجه همه را به خود جلب کرده بود.

بازی های شاد و جذاب که باعث درک بهتر آموزش ها شده ب.د

بازی های شاد و جذاب که باعث درک بهتر آموزش ها شده بود.

آموزش‌های اثر بخش برای کسانی می‌خواهندثروتمند شوند

آموزش‌های اثر بخش برای کسانی می‌خواهندثروتمند شوند

آموزش‌های اثر بخش برای کسانی می‌خواهندثروتمند شوند

عکس دست جمعی با علی درجزینی

عکس دست جمعی با علی درجزینی

 

انتهای پیام


دوره آموزشی “شرپای ثروت”

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.