Global Business people team silhouettes

تیزر سمینار "اعترافات یک ثروتنمد"

تیزر معرفی سمینار رایگان آموزشی «اعترافات یک ثروتمند»
نهایی - جدید-ایوند

اعرافات یک ثروتمند

سمینار آموزشی رایگان «اعترافات یک ثروتمند» با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران روز پنج‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ در تهران برگزار می‌شود.
چالش اعتراف۱

اعتراف

  پاسخ‌های خود را در پایین همین صفحه درج کنید. و  به قید…
۲۰۱۳-BMW-M6-4
,

۲ایده تبلیغاتی“ب ام و”

در همه جای دنیا، افرادی وجود دارند که ترجیح می‌دهند هزینه‌های خود را کنترل کنند و به جای خرید نقدی اجناس، به صورت اقساط با سود کم خرید کنند. از آنجایی که “ب ام و” همیشه چنین شیوه فروشی داشته است، دقیقا این موضوع را به یکی از ایده‌های تبلیغاتی خود تبدیل کرده و معمولا به اندازه کافی به مخاطب اطلاعات می‌دهد که فرد بی‌دلیل روی بنر کلیک نکند.
پوستر امضا
,

۱۰۰ کتاب، برای ۱۰۰ نفر

نوبل فروش نام اولین کتاب آموزشی علی درجزینی است که در تاری ۲۰اردیبهشت ۱۳۹۶ رونمایی خواهد شد.۱۰۰ نفر اول می‌توانند این کتاب را با نام خودشان و امضا استاد علی درجزینی تهیه کنند.
انیمیشن بالانس
,

بالانس

انیمیشن بالانس، این انیمیشن اهمیت کار تیمی و هماهنگ بودن اعضای سازمان برای رسیدن به اهداف عالی سازمان را به خوبی تبیین می‌کند.
IdeaPic
,

راه های رفتنی

در این ویدئو آموزشی علی درجزینی به شما یاد می‌دهد که چگونه بهترین ایده را از بین ایده‌های مختلف انتخاب کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.
"علی درجزینی "شکوه اقتصادی ایران امکان‌پذیر است؟
,

رادیو ابر طلایی ۱۸

علی درجزینی در این قسمت از رادیو ابرطلایی به شما‌ می‌آموزد که چگونه می‌توان کسب‌وکار خود را طوری مدیریت کرد که علاوه بر سود و منفعت بسیار بالا برای خود شما بتواند به شکوه اقتصادی ایران عزیز هم کمک کرد.

جلسه آموزش مدیریت مالی مدیران برتر برگزار شد.

جلسه آموزش مبحث مدیریت مالی دوره دوم مدیران برتر در رو جمعه ۸ اردی…
Global Business people team silhouettes
,

پوست کلفت موفق

جیم راین هارت یکی از کارآفرینان موفق می‌گوید.تصمیم گرفت استارتاپی را ایجاد کند چرا که گمان می‌کرد این ایده ساده با استقبال زیادی، بال مس تصویر یادداشت پوست کلفت موفق را بخوایند